ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΕΣΚΑ
ΔΕ 10/12/2018  
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-45

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 04/12/2018
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 86-59

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 02/12/2018
ΑΝ.ΑΚ. ΑΝΑΠΤ.Β' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 61-49

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 08/12/2018  
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 37-3

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 04/12/2018
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 79-40 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 09/12/2018  
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΠΑΛΛ. Β 29-48

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 08/12/2018  
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡ.-ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 70-55

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 03ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 09/12/2018  
ΑΣ ΚΟΛΛ. ΝΤΕΡΗ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 55-11

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 09/12/2018  
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 53-59 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑ 08/12/2018  
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 59-36

ΠΡΟΣΕΧΩΣ:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α ΕΣΚΑ
ΔΕ 17/12/2018 21:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΦΕΑ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 11/12/2018 21:00 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 16/12/2018 17:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ Β

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ       
ΣΑ 15/12/2018 20:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 01ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΡ 11/12/2018 19:30 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ.
ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 14ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑ 15/12/2018 16:00 ΣΠ.ΛΟΥΗ ΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ' - ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Γ   

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 16/12/2018 16:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β - ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘ. Β 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β' 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ 
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥ 16/12/2018 14:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 
ΣΑ 15/12/2018 17:15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ
ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. 

Α' Κατηγορία Ανδρών

11η Αγωνιστική

ΔΕ 10/12/2018
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Ο.ΚΑ.ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 57-45
Διαιτητές: Κάρδαρης, Χρηστίδης, Φλώρος
Δεκάλεπτα: 11-7, 9-10, 18-11, 19-17

Ποσειδώνας (Ζήβας): Μαυριάς, Μιχαλόπουλος, Αποστολου 16(1), Βουλγαρακης, Πανταζής, Κουμπουρας 8(1), Δελης 18, Μπαρμπαρης 5, Βισνιεφσκι 8, Στασινός, Οικονομόπουλος.

Ο.ΚΑ.Μεσογείων (Χασιώτης, Αλεξανδράκης, Κουκουζέλης): Λαγουδάκης, Τσίρος 9(1), Γιαννάκης 2, Παπακωνσταντίνου 2, Ρουμπέας 2, Πανταζής, Σουλιώτης 8, Παπαγιαννάκος 11, Χατζής 2, Κυριαζής, Κεσκινίδης 2, Σιδέρης 7.

ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ


ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ